NEREDE KALINIR?

TABİKİ EROL MOTEL'DE

 

erol motel erol motel

Erol Motel

Erol Motel

Orhaniye'de büyük Turizm tesisleri yoktur. Motel ve Pansiyon türü konaklama tesisleri tatil için uygun mekanlardir. EROL MOTEL Orhaniye nin en büyük, en güzel, en temiz ve en nezih Motellerinden birisidir. 15 odalı 40 yataklıdır, kendi restaurantı vardır. Odalar geniş ve banyoludur, devamlı sıcak su vardır. Ayrıca,

Erol Motel bir aile Motelidir yani Motelde çalışanlar Erol Ailesinin fertleridir. Eğer yaz tatilinizi Marmaris Orhaniye (Kızkumu) köyünde geçirmek isterseniz yapacağınız tek şey motel telefonlarını aramak veya email göndermek.

erol motel erol motel erol motel

Oda

Banyo

Banyo

Not: Motelimizin denize uzaklığı yaklaşık 200 metredir. Ayrıca, Orhaniyeden hisarönü körfezine animasyonlu tekne turları mevcuttur (gezi planı:çubucak orman kampı-emel sayın koyu-robinson-dişlice adası-bencik koyu-kamelya adası-selimiye-dönüş).

erol motel erol motel

Kızkumu

Kızkumu

erol motel erol motel

Plaj

Plaj


NE YENİR?

Erol Pansiyonda kahvaltı açık menü, menüde ne yok ki, Aşçı Fatma Hanımın kendi elleriyle hazırladığı zeytin, tereyağı, çökelek peynir, beyaz peynir, Pansiyonun kendi bahçesinden toplanan domates, biber, salatalık, Mehmet Beyin kendi kovanlarından çıkardığı çam balı, Ayrıca köy yumurtası, bitkisel çaylar v.s. Öğlen yemeğinde her ne yemek istiyorsanız Fatma Hanıma söylüyorsunuz ve o sizin için hazırlıyor. Fatma hanımdan öğlenleri en çok istenen ise onun meşhur menemeni, gözlemesi ve kendi yaptığı ev yoğurdu. Akşam yemeğinde ise Fatma Hanımın yöresel yemeklerini, köy yemeklerini, ve diğer restaurant yemeklerini veya istediğiniz herhangi bir yemeği birgün önceden söylemek şartıyla yiyebilirsiniz.

erol motel erol motel

ALIŞ VERİŞ?

Bölgeden ayrılırken asıl alışveriş yapılacak yer tabii ki Marmaris Çarşısı. Burada aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulmak mümkün. Yaz ortasında 40 derece sıcakta size deri mont satmaya kalkabilirler hazırlıklı olun. Çünkü dünyanın dört bir yanından gelen turistlere satış yapmak için satıcılar her yolu deniyor. Yöresel olarak alacaklarınız arasında ise deniz ürünleri başta geliyor. Tabii ki aracınızda buzluk varsa. Yoksa aldığınız deniz ürünlerini bir kaç saat içinde tüketmeniz gerekiyor. Ayrıca Orhaniyeden kekik, kekik suyu, ada çayı, ada çayı yağı, çam balı, yer fıstığı, özel el yapımı zeytin,zeytin yağı, mersin yaprağı, incir ve defne yapraklarını da torbalar içinde alabilirsiniz. Ya da kendinize güveniyorsanız, dağlardan toplayabilir ve kondisyon kazanabilirsiniz.


KONAKLAMA ÜCRETLERİ ( 2015 ) :

 

Birkişi Yarım Pansiyon (Konaklama+Kahvaltı+Akşam Yemeği) :

 

15 Haziran - 01 Temmuz ( 90 (70) ) TL

 

:: 10 Temmuz - 10 Eylül ( 100 (80) ) TL ::

 

15 Haziran öncesi ve 15 Eylül sonrası KAMPANYA ( ) TL


ÇOCUKLAR:

 

0-6 yaş : Ücretsiz

7-12 yaş : Yarı-ÜcretİYİ GEZİLER - İYİ TATİLLER